Увага!!!

Дорогі во Христі браття та сестри !

Нагадуємо Вам, що згідно Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви від 18 березня 2020 року, рекомендується звернути увагу на встановлені державою обмеження щодо кількості осіб, які можуть бути присутніми під час звершення богослужінь в одному приміщені (10 осіб).

Кафедральний собор Всіх Святих землі Волинської буде відчинений протягом всього дня, щоб віряни мали можливість відвідувати храм невеликими групами.

У разі якщо в храмі під час богослужінь присутня більша кількість вірян, ніж це є допустимим, рекомендуємо Вам звершувати молитви на церковному подвір’ї де присутні матимуть можливість розташуватись на такій відстані один від одного, як це передбачено діючими  санітарно-епідеміологічними нормами.

Для тих хто готується до Таїнства Святого Причастя:

На період оголошеного карантину дозволяється без обмежень приймати участь у Таїнстві Святого Причастя без обов’язкового відвідування вечірнього богослужіння (за умови звершення молитовного правила вдома).