Недільна школа

Прихідська школа «Ніka» (в перекладі з грецької мови –  “перемога”) при храмі Всіх Святих Землі Волинської запрошує дітей  віком від 4-15 років на заняття, що відбуваються щонеділі о 15.00 при нашій церкві.

Ми прагнемо до того, щоб:

-заняття в школі допомагали батькам виховувати дітей у православній вірі, бути добрими та милосердними людьми.

-наші діти не просто отримували знання про християнські цінності, історію, традиції, а здобували новий життєвий досвід, який стане фундаментом для формування дорослої цільної людини.

-недільна школа – це завжди пізнавально, адже ми прагнемо відкрити дітям радість християнського життя.

-бути однією великою сім’єю. Ми докладаємо зусиль, щоб створити великий дружній колектив, де б усім вистачало уваги, спілкування, було радісно, а головне – хотілося б пізнавати глибину із глибин – Святе Православ’я.

Що таке прихідська школа? І чи потрібна вона моїй дитині?

Прихідська школа – це школа при церкві для дітей та підлітків, де навчають основам православної віри, дають знання про православну культуру, історію, традиції; вона покликана сформувати навички та вміння, які є необхідними людині, що веде життя православного християнина.

У нашої школи «Ніka» є своя мета та завдання, за допомогую яких ми намагаємось виховати християнський дух у дітей та підлітків.

Мета: Сформувати християнський світогляд у дітей та долучити вихованців школи до літургійного життя Церкви; навчити дітей бути активними, творчими, відповідальними людьми, керуючись у своєму житті Законом Божим.

Для цього ми:

-Проводимо щотижневі недільні заняття, бесіди

-Організовуємо паломництва до святинь

-Проводимо майстер-класи

-Ходимо в походи, організовуємо літні табори

Дорогі батьки! Якщо Ви прагнете виховати християнина і ще змалку дати своїй дитині знання про православну віру, якщо бажаєте, щоб вона була в колі однодумців, цікаво та з користю проводила час – прихідська школа «Nіka» Вам у цьому допоможе.

Як відбуваються заняття в нашій прихідській школі?

Щонеділі діти збираються разом на заняття близько третьої години дня. Бесіду, урок веде священик чи педагог (сестра милосердя). Дітей вчать основам християнської етики та православної віри. Звичайно, є можливіть поставити свої запитання, почути думку всіх. Таким чином урок схожий на бесіду – живе, цікаве спілкування між тим, хто вчить і хто хоче навчитися.

Друга частина заняття  – це проведення майстер-класів, рухливих ігор надворі, які вчать дітей бути творчими, активними, ініціативними, а головне  – виховують взаємоповагу  одне до одного, вчать взаємодопомоги.