Стіл милосердя

Милосердя – одна із основних християнських чеснот, яка тісно пов’язана з любов’ю до ближнього.

Милосердним може бути кожен. Зовсім не має значення стан нашого рахунку чи наявність особливих здібностей. Невелика матеріальна пожертва, трохи часу присвяченого потребуючим, уважне ставлення до людей поруч – ці дрібні знаки уваги які дуже потрібні тим, хто у скруті.

Милосердя потребують усі. Кожна людина, незалежно до її матеріального становища, статусу, посади, стану здоров’я, має якусь потребу, а ми часто маємо те чого інша людина потребує. Просто потрібно помітити та почути ту людину.

Головна риса милосердя – робити добрі справи без розголошення і хвастощів, робити цю справу так, щоб ніхто про неї не знав, саме так вчить нас Спаситель у святому Євангелії.

У храмі Всіх Святих Землі Волинської (при вході у храм з права) діє «Стіл Милосердя», де кожен бажаючий може здійснити справу милосердя, допомогти ближньому у їжі, одязі, засобами гігієни ітд. Основна ідея даного проекту в тому, що ці речі людина може принести і залишити на столі, як в період богослужіння  так і протягом цілого дня, і ніхто не взнає про вашу пожертву, окрім милосердного Бога.

Список речей, які ви можете лишити:

• продукти, які швидко не псуються (крупи, мука, цукор, олія);
  • чай, печиво;
  • консервація, варення;
  • засоби особистої гігієни(мило, зубна паста, шампунь);
  • дитячі розвиваючі іграшки, канцтовари.

Усі ці речі сестри милосердя розносять тим, хто цього дійсно потребує, багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, бідним і т. д.