Святкове богослужіння у день пам’яті первоверховних апостолів Петра і Павла

12 липня 2019 року, в соборі Всіх Святих землі Волинської відбулось святкове богослужіння та молитовне вшанування святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

Божественну літургію очолив клірик храму протоієрей Петро Базюк, якому співслужили прес-секретар Волинської єпархії протоієрей Віктор Аніпко, клірик собору священник Василь Максимчук та диякони Василь Івін й Павло Боровик.

Під час богослужіння було піднесено посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового православ’я.

Наприкінці Літургії отець Петро привітав усіх присутніх зі святом первоверховних апостолів та побажав, щоб кожен християнин зберігав й примножував християнську благодать у своїй душі апостольським подвигом і прикладом власного життя.

Також, до слова долучився прес-секретар Волинської єпархії та клірик кафедрального собору протоієрей Віктор Аніпко, який привітав протоієрея Петра Базюка та диякона Павла Боровика з днем Ангела, бажаючи завжди брати приклад вірності й любові до Христової Церкви зі своїх небесних покровителів.