Вхід Господній в Єрусалим. Божественна літургія

21 квітня 2019 року, Православна Церква згадує Вхід Господній у місто Єрусалим. У це двунадесяте свято єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив служіння Божественної літургії у кафедральному соборі міста Луцька.

Владиці співслужили настоятель протоієрей Володимир Яцишин та клірики храму.

Під час літургії була піднесена посилена молитва за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

Цього воскресного дня, у кафедральному Соборі під час звершення ранньої та пізньої літургій у таїнстві Євхаристії прийняли участь 1759 причасників.

Наприкінці Літургії архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді. Владика розповів історію події, яку відзначає Церква цього дня, зазначивши, що Вербна неділя відкриває для нас двері у Страсний тиждень.

Після Божественної літургії керуючий Волинською єпархією, відповідно до традиції свята, звершив чин освячення “Ваій” (вербового гілля).