Вселенська батьківська м’ясопусна субота у кафедральному соборі

2 березня, у нижньому храмі Собору Всіх Святих землі Волинської було звершено Соборну Літургію, яку очолив настоятель храму – протоієрей Володимир Яцишин та Вселенську Панахиду.

Священики та сотні віруючих людей цього дня зібрались у храмі, щоб пом’янути усіх від віку спочилих православних християн.

Вселенська м’ясопусна батьківська субота встановлена Церквою, як день особливого поминання померлих у зв’язку із тим, що у передостанню перед Великим постом неділю – М’ясопусну, Церква нагадує вірним про  майбутній Страшний Суд.

Враховуючи цей майбутній Суд і нагадуючи вірним про нього, Православна Церква  ходатайствує не тільки за живих вірних, але і за усіх від віку спочилих православних християн і молить Господа помилувати та подати їм спасіння.