У кафедральному соборі міста продовжуються духовні бесіди.

Щонеділі, після вечірнього богослужіння та співу акафісту, усі бажаючі можуть відвідати духовні бесіди, які проводяться кліриками храму.

Під час проведення бесід, священики разом з прихожанами розбирають зміст та тлумачення  книг Старого та Нового завітів, особливості церковного богослужіння та інші питання на морально-богословські теми. Також, кожен бажаючий має можливість в кінці заняття поставити питання священикам та почути обґрунтовану відповідь.

Усіх бажаючих пізнати та вивчати Ази православної віри будемо раді бачити щонеділі, після вечірнього богослужіння (графік може змінюватись в залежності припадання на неділю або понеділок, великих церковних свят. Уважно слідкуйте за розкладом богослужінь).