Урочисте Пасхальне Богослужіння в кафедральному соборі

28 квітня 2019 року, в Пасхальну ніч, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл очолив урочисте Великоднє Богослужіння у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. Тисячі лучан розділили спільну радість Торжества Воскресіння Христового.

Богослужіння розпочалось з хресної ходи навколо храму, під час завершення якої, делегація Волинської єпархії привезла віруючій громаді Благодатний Вогонь. Священний Вогонь зійшов у  Єрусалимі в Храмі Гробу Господнього о 14:32, а вже о 23:58 був у Луцьку. Після того, коли Благодатним Вогнем було запалено в храмі всі свічки і лампади, розпочалась Пасхальна утреня.

Під час Літургії до кафедрального собору завітав представник міської влади, радник Луцького міського голови Поліщук Ігор Ігорович, який привітав віруючих Української Православної Церкви з Великоднем, а також передав вітальний лист від виконувача повноважень міського голови – Григорія Пустовіта.

Завершилось торжество Пасхальним освяченням великодніх приношень, які віруючі волиняни принесли до храму цієї ночі.

Більше фото на http://volyn.church.ua/