“Милосердний Самарянин”

«Милосердний Самарянин» – це принципово новий православний проект Волинської Єпархії УПЦ, який діє при православному сестринстві на честь «Святих Жінок Мироносиць».

Мета – навчити прихожан храму Всіх Святих Землі Волинської жертвувати своїм часом заради інших.

Ціль – допомогти усім хто до нас звертається.

Основна проблема, яка перешкоджає милосердній діяльності на парафіях –  це відсутність координовано – організаційної системи, яка б надавала можливість кожній людині, в силу своїх професійних навичок та можливостей,  допомогти ближньому у зручний час та спосіб.

Саме православне сестринство бере на себе функцію організації даного процесу, а саме:

• пошук нужденних;
  • пошук тих хто може допомогти;
  • взаємодія між ними.

Якщо ви згодні раз на місяць допомогти безкоштовно ближньому своєю професією, то щиро просимо долучитися до діяльності даного проекту, діяльність у проекті найрізноманітніша, для цього потрібно записатися за телефоном:

1. 0677595017(Київстар)
  2. 0669605167(Водафон).

Усім, кому потрібна допомога також звертайтесь за вище вказаними телефонами, будемо завжди раді допомогти.