У день свята Благовіщення єпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію в кафедральному соборі Луцька

7 квітня 2019 року, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, керуючий Волинською єпархією звершив Божественну літургію в соборі Всіх Святих Землі Волинської. Владиці співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин та клірики собору.

Під час літургії була піднесена посилена молитва за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

Цього воскресного дня, у кафедральному Соборі під час звершення ранньої та пізньої літургій у таїнстві Євхаристії прийняли участь 1182 причасники.

По завершенні богослужіння Архіпастир виголосив проповідь та привітав усіх зі святом Благовіщення бажаючи миру, радості, любові один до одного та заступництва Пресвятої Богородиці.