День пам’яті сорока мучеників Севастійських та панахида у другу річницю упокоєння митрополита Ніфонта

День пам’яті сорока мучеників Севастійських вважається одним з найбільш шанованих свят у періоді Великого Посту. Ці воїни, котрі служили у складі римського війська у 320 році, відмовились приносити жертву язичницьким богам та прийняли смерть за Христа. У день пам’яті воїнів-християн звершується Літургія Передосвячених Дарів.

Після літургії, настоятель храму – протоієрей Володими Яцишин очолив заупокійне Богослужіння, на якому, разом з кліриками та мирянами молився за спочинок душі митрополита Ніфонта.

22 березня 2017 року, о 4-й годині ранку, на 69-му році життя відійшов до Господа Високопреосвященніший митрополит Ніфонт (в миру Василь Андрійович Солодуха), який народився в сім’ї селянина 5 жовтня 1948 року.

Вічна пам’ять…