Таїнство Соборування у кафедральному Соборі

Святі Таїнства є особливою дією Промислу Божого на віруючих, в силу яких через видимі дії священика подається невидима Благодать Божа. Одним із семи Таїнств Православної Церкви є святе Таїнство Єлеосвячення, або Соборування. Під час цього Таїнства при помазанні тіла освяченим єлеєм на людину сходить Благодать Божа, яка врачує її тілесні та духовні недуги.

У четвер, другого тижня Великого Посту Чин Соборування очолив настоятель храму – протоієрей Володимир Яцишин. Йому співслужив сонм священнослужителів.

Віруючі, які приступили до Таїнства, підносили щирі молитви до Господа, просячи  зцілення своїх тілесних недугів та духовного зростання, твердості у вірі, надії та любові, що особливо важливо у наш непростий час.

Нагадуємо, що Таїнство Соборування у храмі Всіх Святих землі Волинської, буде звершуватись кожного четверга, о 15:00 протягом Великого Посту.